Kontakt

Prowadzę jednoosobową firmę i swój czas muszę podzielić na „konkretną robotę” i na obsługę klienta. Proszę to zrozumieć.
Jeżeli nie odbieram telefonu to znaczy, że jestem w danej chwili zajęty pracą, której nie mogę przerwać. Gdy np. wymieniam progi, szlifuję podstrunnicę czy lutuję układ elektryczny muszę być skupiony i mam wyciszony telefon. Proszę spróbować ponownie za godzinę lub dwie.
Nie oddzwaniam i nie odpowiadam na sms-y.
Wszystkie wizyty muszą być zapowiedziane i umówione. Dostosuję się do najwygodniejszego dla Ciebie terminu (może być nawet 1 Maja! 😉 ), ale nie lubię jak ktoś odrywa mnie od pracy niespodziewaną wizytą w najmniej odpowiednim momencie.
Przepraszam, ale nie prowadzę już korespondencji w tradycyjnej formie.

ADRES SERWISU:

38-400 Krosno (woj. podkarpackie)
ul. Krakowska 21

KONTAKT TELEFONICZNY:

510 172 043

KONTAKT MAILOWY:

serwis@skalba.com

Pocztę elektroniczną odbieram codziennie (z wyjątkiem okresów wakacyjnych) i staram się w ten sam dzień udzielać odpowiedzi. Jeżeli nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu kilku dni, wyślij maila ponownie (sprawdzając poprawność adresu) – być może nie dotarł.
Zanim zadasz mi jakieś pytania mailem, zapoznaj się proszę z wszystkimi informacjami na mojej witrynie, szczególnie z zakładką „Pytania i Odpowiedzi”. Znajdziesz tam dziesiątki wyczerpujących odpowiedzi na najczęściej zadawane mi przez klientów pytania, a wśród nich prawdopodobnie i na Twoje. Oczywiście, jeżeli to Cię nie usatysfakcjonuje, to pisz i pytaj śmiało. Jestem do Twojej dyspozycji.

Dodaj komentarz