Usługi

Mój serwis świadczy usługi wyłącznie w zakresie napraw i modyfikacji gitar (elektrycznych, akustycznych, klasycznych, basowych). Nie zajmuję się innymi instrumentami ani wzmacniaczami/efektami gitarowymi.

Specjalizuję się w wymianie i obróbce progów oraz w ekranowaniu i modyfikacjach układu elektrycznego. Inne naprawy/modyfikacje wykonuję wyłącznie przy okazji w/w. Nie zajmuję się kompleksową renowacją starych instrumentów, lakierowaniem całych gitar i nie robię obecnie instrumentów pod zamówienie klienta.

Nie podejmuję się wszystkiego. Robię tylko to co umiem robić najlepiej i mam do tego odpowiedni warsztat pracy. Obecnie ok. 90% zleceń to wymiana progów na stalowe i przy tej okazji bardzo często wymiana siodełka ( i dociskacza). Nieco rzadziej dochodzi do tego wymiana kluczy na blokowane oraz zabawa z układem elektrycznym (ekranowanie, wymiana przetworników i innych komponentów, zmiany w układzie). Aktualnie, ze względu na duże zainteresowanie progami ze stali nierdzewnej i dość długą kolejkę oczekujących klientów, innych zleceń w zasadzie nie przyjmuję, proszę to zrozumieć.

Wszystkie usługi wykonuję osobiście. Nie mam pracowników czy uczniów. Mam za to starannie przygotowany warsztat pracy wyposażony w najwyższej jakości narzędzia i oprzyrządowanie, dzięki którym mogę uzyskiwać tak dobrą i powtarzalną jakość, z której jestem znany. Każdy klient, każda gitara jest dla mnie tak samo ważna. Nie ma dla mnie znaczenia czy wymieniam progi w budżetowej gitarze za 1000zł, czy w customowym cacku za kilkanaście tysięcy – efekt końcowy musi być zawsze taki sam: 100% zadowolenie klienta! I daję na to gwarancję!

Dodaj komentarz