Informacja dla klientów mieszkających za granicą

Jeżeli chciałbyś skorzystać z moich usług a mieszkasz za granicą, to nie jest to wielki problem. Oczywiście, koszty wysyłki będą kilkukrotnie wyższe, ale przy poważniejszych usługach typu wymiana progów, nadal w granicach rozsądku. Wysyłka gitary do Polski z krajów europejskich kosztuje ok. €40 / £30 i sam musisz ją sobie zorganizować (ja nie mam takich możliwości). Wysyłka powrotna jest już na mojej głowie i jest zwykle nieco tańsza (np. do Niemiec 70zł, do Wlk. Brytanii 100zł).
Jeżeli nie wysyłałeś jeszcze paczek do Polski, to popytaj znajomych jak zrobić to bezpiecznie i tanio. W większych skupiskach Polaków działają polskie firmy przewozowe i z reguły będą tańsze od Poczty i globalnych kurierów typu UPS.
Przesyłki z zagranicy idą zwykle kilka dni, tak więc instrument trzeba wysłać odpowiednio wcześniej przed umówionym terminem.

Najwygodniejszym i najtańszym sposobem płatności za usługi jest przelew. Generalnie nie ma z tym większych problemów, ewentualnie popytaj znajomych, którzy już to robili.
Absolutnie nie wkładaj pieniędzy do futerału – jest to niebezpieczne.

Wielu moich klientów mieszkających na stałe za granicą  bywa w Polsce raz na jakiś czas i przy tej okazji serwisuje swoje instrumenty. Jeżeli planujesz taki przyjazd z odpowiednim wyprzedzeniem, to dołożę wszelkich starań abyśmy mogli zgrać terminy.

Dodaj komentarz