Sprawy organizacyjne

Jakość wykonywanych usług i jakość obsługi klienta są dla mnie równie ważne. Jestem do Twojej dyspozycji przed, w trakcie i po wykonaniu usługi. Przyjedź, napisz, zadzwoń – kocham rozmawiać o gitarach. Z przyjemnością doradzę Ci co warto zrobić w Twoim instrumencie i czy w ogóle warto w niego inwestować? Jeżeli w trakcie prac wyniknie jakiś nieprzewidziany problem skontaktuję się z Tobą i wspólnie podejmiemy decyzję jak go rozwiązać. Jeżeli rok czy dwa po serwisie będziesz chciał zmienić struny na grubsze czy obniżyć strój – dzwoń śmiało, wytłumaczę jak zrobić to bezpiecznie.

Dokładam wszelkich starań aby sprawy logistyczne czy odległość nie były dla Ciebie problemem. Chcesz przyjechać w niedzielę czy 1 maja? Nie ma sprawy, tylko umów się wcześniej. Mieszkasz na drugim końcu Polski? Nie ma sprawy, zorganizuję kuriera, który odbierze od Ciebie gitarę z domu – nie musisz nigdzie chodzić i niczego załatwiać – wszystko jest na mojej głowie. Chcesz zapłacić przy odbiorze? Nie ma sprawy. Chcesz zapłacić przelewem (żeby żona nie wiedziała ile ta zabawa kosztowała 😉 )? Nie ma sprawy.

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje i instrukcje jak może czy powinna wyglądać nasza współpraca. Oczywiście, jak coś jest nie jasne – pytaj śmiało!

Dodaj komentarz